Adam Ragiel

adam-ragiel

W 2008 roku powstała pierwsza w Polsce niezależna Funeralna Instytucja Szkoleniowa Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii której założycielem jest Adam Ragiel. W 2014 roku ta Instytucja Szkoleniowa zmieniła swoją nazwę na Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Adam Ragiel a obecnie po zmianie struktury nosi nazwę Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o.

Adam Ragiel – założyciel i realizator innowacyjnych technologii oraz twórca procedur w branży funeralnej z dziedziny profesjonalnego zajęcia się pośmiertnie ciałem człowieka. Autor książki “Bez Strachu Jak umiera człowiek”, zasiadał również jako członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego.

W dniu 20.07.2009 Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii ( obecna nazwa Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o. ) zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00235/2009. Jesteśmy na liście placówek uprawnionych do organizowania oraz prowadzenia szkoleń i warsztatów na zamówienie instytucji publicznych oraz osób prywatnych